"Ми – команда енергійних та креативних людей, яких об’єднав магічний та творчий дух міста Лева. Основною запорукою нашого успіху є повний цикл випуску: від генерування ідеї і графічного виконання до матеріального втілення продукту із чітким контролем на кожній стадії."

Що ми робимо

Розробляємо і реалізуємо абсолютно нові проекти ігор. Наша продукція не має аналогів на сучасному ринку.
Втілюємо в життя різнопланові, різновікові механіки та сюжети для наших ігор, враховуючи психологію, ментальність та уподобання клієнтів.
Співпрацюємо з командою професійних художників та ілюстраторів, тому що цінуємо якісну ілюстрацію і щиро вважаємо, що діти повинні зростати у світі прекрасного.
Використовуємо виключно натуральну та сертифіковану сировину для виготовлення наших ігор, бо нам не байдуже здоров”я ваших дітей.
Активно співпрацюємо з творчими людьми, допомагаємо втілювати різноманітні креативні ідеї ігор та ігрових механік.
Вкладаємо свою енергетику, вміння, професіоналізм і досвід у справу, яка подарує вам незабутні позитивні емоції та яскраві враження.
Розробляємо і реалізуємо
Командою професійних художників
Натуральна сировина
Втілюємо в життя
Активно співпрацюємо

Розробка ігор

Продукція “Бюро ігор “ТАКА МАКА” розрахована на дітей та дорослих різного віку, які є щирими поціновувачами усього цікавого та якісного.
Розробка кожної гри, її механіки та підбір матеріалів проходить процес ретельного аналізу та тестування, в якому беруть участь фокус-групи різної вікової категорії та уподобань. Зважаємо на думку математиків, психологів, викладачів, професійних акторів та інших фахівців. Кожен проект по-своєму є унікальним та неповторним.